Wyniki konkursu kaligraficznego
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji Gminnego Konkursu Kaligraficznego „O Grodziskie Pióro”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 5.
W konkursie uczestniczyło 6 uczniów z klas drugich. Za swoje piękne umiejętności kaligraficzne uczniowie zostali nagrodzeni wyjazdem integracyjnym do Sierpca. Podczas wycieczki odwiedzili Muzeum Wsi Mazowieckiej, uczestniczyli w warsztatach „Uczymy się kaligrafii” oraz „W zagrodzie, chałupie, dworze”, a także odbyli przejażdżkę bryczką.
Sukcesy naszych uczniów:
- Lila i Alan z klasy 2b zdobyli „Złote Pióro”,
- Ala z klasy 2a oraz Victoria z klasy 2b otrzymały „Srebrne Pióro”,
- Victoria i Oliwia z klasy 2b zdobyły wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!