Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Galileo
W marcu 30 uczniów z naszej szkoły z klas 4 i 5, wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Galileo. Uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki, na co wskazuje średnia
procentowa jaką otrzymali, która była powyżej średniej krajowej – BRAWO!!!
Dodatkowo dwie uczennice z naszej szkoły znalazły się na podium, Gabriela Serafińska z klasy 4c, na poziomie klas 4 zajęła II miejsce, natomiast Matylda Sobczak z klasy 5
zajęła 3 miejsce. Wszystkim uczniom którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy!
You are awesome!!