Międzyszkolny Konkurs „W zdrowym ciele zdrowy uczeń”
Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy uczeń” organizowany przez naszą szkołę. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz kształtowanie właściwych nawyków zdrowotnych wśród dzieci i młodzieży.
W konkursie udział wzięli uczniowie z wielu grodziskich szkół, prezentując kreatywne i ciekawe prace związane z tematyką zdrowia, sportu i prawidłowego odżywiania. Komisje konkursowe miały trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim
poziomem. Po dokonaniu oceny komisja przyznała następujące miejsca:
Na poziomie klasy 3
1. miejsce Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
2. miejsce Szkoła Podstawowa nr 4
3. miejsce Szkoła Podstawowa nr 5
Wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 6
Na poziomie klas 4-5
1. miejsce Szkoła Podstawowa nr 6
2. Miejsce Szkoła Podstawowa nr 4
3. Miejsce Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
Wyróżnienie Zespół Szkolno- Przedszkolny w Książenicach
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy nauczycielom i opiekunom
za przygotowanie uczniów do udziału w konkursie.
Życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach
promujących zdrowy i aktywny styl życia.