Międzyszkolny konkurs ekologiczno-sportowy „Ekosprinter”
15 maja 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Grodzisku Mazowieckim odbył się międzyszkolny konkurs ekologiczno-sportowy „Ekosprinter”. W wydarzeniu udział wzięły drużyny z różnych szkół, rywalizując w konkurencjach sprawdzających wiedzę ekologiczną oraz sprawność sportową.
Naszą szkołę w Szczęsnem reprezentowała klasa 2b w składzie: Victoria Zapalska, Maja Wiśniewska, Julian Gadawski oraz Franciszek Piotrowski. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, wiedzą i świetną współpracą zespołową, zdobywając III miejsce w konkursie.
Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy kolejnych sukcesów!