Wizualizacja szkoły w Szczęsnem

Nowe obwody będą obowiązywać dla kolejnych roczników pierwszoklasistów począwszy od 1 września 2022 r.

Obwód Szkoły obejmuje:
Nowe obwody będą obowiązywać dla kolejnych roczników pierwszoklasistów począwszy od 1 września 2022 r.
Miejscowości: Opypy, Radonie, Szczęsne.

Ulice w miejscowościach:
1) Odrano Wola: Aksamitna, Akwarelowa, Barwna, gen. S. Grota-Roweckiego, gen. W. Andersa, Kijowska, Kolorowa, Lazurowa, Łotewska, Malarska, Miodowa, Pastelowa, Purpurowa, Różowa, Słodka, Sympatyczna, Szafranowa, Tarnowska.
2) Grodzisk Mazowiecki: Ateńska, Augustowska, Białostocka, gen. F. Kleeberga, gen. H. Dąbrowskiego, J. Wolframa, Kaliska, Kielecka, Kijowska, Litewska, Lubelska, Lwowska, Łowicka, Nadarzyńska od nr 1 do nr 39 (tylko nieparzyste), Okólna, Olsztyńska, Paryska, Płocka, Praska, Prosta, Radomska, Robotnicza, Siedlecka, Sieradzka, Suwalska, Szczęsna, Tarnowska, Toruńska, Wenecka, Wieluńska, Wileńska, Włocławska, Zacisze.

Uczniowie, którzy rozpoczęli naukę w innych szkołach podstawowych, a zgodnie z nowymi granicami obwodów zamieszkują w obwodzie Szkoły w Szczęsnem, będą kontynuować naukę w dotychczasowej placówce, aż do jej ukończenia.