Logo szkoły - dwa kwadraty pomarańczowy i niebieski oraz zielony liść

Przetarg -ogłoszenie z dnia 07.09 2022r. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Szczęsnem
w sprawie wynajmu pomieszczeń z przeznaczeniem na prowadzenie dodatkowych odpłatnych zajęć w zakresie komercyjnej działalności edukacyjno-sportowo- rekreacyjnej roku szkolnym 2022/2023.

Ikona Buletynu Informacji Publicznej na białym tle

Szanowni Państwo,

Szkoła Podstawowa w Szczęsnem całkiem niedawno uzyskała wpis do rejestru placówek oświatowych oraz otrzymała nadanie NIP i Regon, dopiero od 1 wrześnie br. mogła starać się o wygenerowanie właściwego dla podmiotu publicznego podpisu elektronicznego umożliwiającego kolejny krok w stronę założenia i udostępnienia biuletynu informacji publicznej.

Bawiące się dzieci - rysunek

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem od 8 sierpnia 2022 r. od g. 10.00 do 12 sierpnia 2022 r. do godz. 14.00, będzie przeprowadzona rekrutacja uzupełniająca do Szkoły Podstawowej w Szczęsnem. Rekrutacja uzupełniająca odbywa się za pomocą systemu elektronicznego.

Więcej w dziale: Rekrutacja.

Logogo szkoły - dwa kwadraty pomarańczowy i niebieski oraz zielony liść

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 w Grodzisku Mazowieckim ogłasza przetarg nieograniczony na wynajem lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 230,60 m² - stanowiącego część kompleksu szkolnego, znajdującego w budynku Placówki Oświatowej w Szczęsnem przy ul. Orlej 56 na działalność gastronomiczną, w okresie od dnia 01.09.2022 roku do dnia 31 sierpnia 2023 roku.

Szczegóły na BIP Szkoły Podstawowej Nr 6.

15 maja odbędzie się uroczyste otwarcie naszej Szkoły. Uroczystość otwarcia zaplanowana jest na godzinę 14.

Po przecięciu wstęgi odbędzie się zwiedzanie budynku, potem nastąpi część artystyczna w wykonaniu uczniów ze szkół w Adamowiźnie, Książenicach oraz Szkoły Podstawowej Nr 6 w Grodzisku Mazowieckim.