Logo szkoły w Szczęsnem

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i klas I na rok szkolny 2022/23

W dniach od 8 do 12 sierpnia 2022 roku rodzice będą mogli dokonać elektronicznej rejestracji wniosku na stronie https://przedszkola-grodzisk-mazowiecki.nabory.pl/ (dotyczy oddziałów przedszkolnych)

lub na stronie https://sp-grodzisk-mazowiecki.nabory.pl/ (dotyczy klas pierwszych szkół podstawowych).

Zapisywany w systemie elektroniczny wniosek trzeba wydrukować i wraz z wymaganymi oświadczeniami dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru”, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji do dnia 12 sierpnia do godz. 14.00.

UWAGA: Dzieci 2,5 letnie mogą być przyjęte w trakcie roku szkolnego na wolne miejsce, w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych nastąpi w dniu 23 sierpnia 2022 r. o godz. 14.00.

Rekrutacja w dniach 13 kwietnia - 25 kwietnia 2022

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem od 13 kwietnia  2022 r. od g. 15.00  do 25 kwietnia 2022 r. do godz. 14.00, rodzice dzieci, które zakwalifikowały się do Szkoły Podstawowej Nr 6 oraz zakwalifikowały się do Placówki w Szczęsnem - składają Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego lub do klasy pierwszej.

Potwierdzenia do obu placówek przyjmowanie są w Szkole Podstawowej Nr 6, ul. Sportowa 31.

Potwierdzenie woli do klasy pierwszej_pobierz dokument pdf

Potwierdzenie woli do oddziału przedszkolnego_pobierz dokument pdf

Szczegółowe informacje, zainteresowani Rodzice, znajdą na stronie Biura Oświaty.

TERMINARZ REKRUTACJI   TERMINARZ REKRUTACJI   .

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Zasady rekrutacji do klas pierwszych

Link do systemu naborów do oddziałów przedszkolnych

Link do systemu naborów do klas pierwszych

WAŻNE: Prosimy o dostarczenie do sekretariatu szkoły niżej wymienionych dokumentów:

1. Podpisany przez oboje rodziców/prawnych opiekunów wniosek/zgłoszenie o przyjęcie dziecka do przedszkola lub zgłoszenie do klasy pierwszej.
  2. Podpisane Oświadczenie o zapoznaniu się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji oraz Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Kontakt z sekretariatem szkoły w sprawie rekrutacji:

883 903 705

Uwaga!
Powyższy adres mailowy służy wyłącznie do zapewnienia komunikacji między palcówką/komisją rekrutacyjną, a opiekunami Kandydata.

Nie jest to adres do przesyłania jakichkolwiek dokumentów uzupełniających rekrutację lub zaznaczonych we wniosku kryteriów!